Lublin, Lubelskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista C++

Lublin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Spó³ka News Hub Media Sp. z o.o. z udzia³em kapita³u USA otwiera biuro w Lublinie
i poszukuje kandydatów na stanowisko
Programista C++:

Zadania na stanowisku Programista C++:
&#183; implementacja i integracja oprogramowania
&#183; utrzymanie i poprawki w rozwijanych systemach
&#183; projektowanie i implementacja testów
&#183; aktywny udzia³ w projektowaniu systemów

Wymagania ogólne:
&#183; student lub absolwent kierunku technicznego
&#183; bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego - pisanego i mówionego

Wymagane umiejêtno¶ci:
&#183; dobra znajomo¶æ C/C++ oraz biblioteki STL lub Boost
&#183; dobra znajomo¶æ algorytmów i struktur danych
&#183; znajomo¶æ zagadnieñ zwi±zanych grafik± komputerow± (2D i/lub 3D)
&#183; Zagadnienia zwi±zane ze wspó³bie¿no¶ci± i programowaniem
równoleg³ym
&#183; Znajomo¶æ GIT lub SVN

Wymagania osobowo¶ciowe:
&#183; dobra komunikacja
&#183; umiejêtno¶æ rozwi±zywania z³o¿onych problemów technicznych
&#183; my¶lenie analityczne
&#183; Innowacyjno¶æ
&#183; zainteresowanie nowymi technologiami i motywacja ciekawymi
wyzwaniami
Dodatkowe atuty mile widziane:
&#183; Zagadnienia zwi±zane z systemami operacyjnymi
&#183; znajomo¶æ formatu PDF, EPS, SVG lub XPS
&#183; ogólna znajomo¶æ metodyk zarz±dzania (SCRUM lub inne) i etapów
rozwoju oprogramowania
&#183; znajomo¶æ zagadnieñ zwi±zanych z poligrafi±
Oferujemy:
&#183; umowê o pracê
&#183; atrakcyjne wynagrodzenie
&#183; mi³± atmosferê pracy
&#183; pracê w miêdzynarodowym ¶rodowisku, w tym z zagranicznymi klientami
&#183; opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport
&#183; szkolenia, rozwój umiejêtno¶ci

Prosimy o przesy³anie CV na adres: edyta.serwin@newshubmedia.com

Prosimy o dodanie w CV klauzuli dotycz±cej przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Dane firmy:
News Hub Media Sp. z o.o.
Ul. Narutowicza 55b
20-016 Lublin
NIP: 946 265 37 70
Tel. 81 743 51 09
newshubmedia.com

Og³oszenie dodane: Czwartek, 10 Wrzesien, 2015  14:07

Identyfikator: 561200

Wy¶wietleñ: 3246

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Chcia³a bym podj±æ prace jako opiekunka do dzieci :) Od czerwca.
  2. Chatka Kwiatka - us³ugi florystyczne
  3. CAT 428 E- 2010 NOWA
  4. CHCIA£ABYÆ POZOWAÆ ?
  5. Chicco For Me Fuego 400z³ STAN IDEALNY