Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel DziaŁu SprzedaŻy

Lublin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Allianz Polska wchodzi w skład międzynarodowego koncernu finansowego Allianz SE, który działa w 77 państwach, zatrudnia 180 000 pracowników i ubezpiecza od ryzyka ponad 60 mln Klientów. W Polsce Allianz działa od 1998 roku i obsługuje ponad 2 miliony klientów. Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą ubezpieczeniową z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych, na życie oraz funduszy emerytalnych i funduszy inwestycyjnych.

TUiR Allianz odział Lublin poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
&#8226; analiza potrzeb finansowych Klientów
&#8226; tworzenie indywidualnych rozwiązań dostosowanych do bieżącej sytuacji Klienta
&#8226; przekazywanie Klientowi wiedzy z zakresu produktów, procesów i rynku finansowego
&#8226; budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
&#8226; aktywne pozyskiwanie Klienta
Wymagania:
&#8226; posiadają wykształcenie min. średnie
&#8226; nie karalność(warunek konieczny)
&#8226; zaangażowania i konsekwencji w działaniu
&#8226; wysokiej kultury osobistej
&#8226; otwartości na nowe wyzwania zawodowe
&#8226; komunikatywności i umiejętności słuchania ludzi
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzeń
&#8226; Wsparcie finansowe przez pierwszy rok pracy
&#8226; Pracę w młodym i ambitnym zespole
&#8226; Profesjonalny i kompleksowy pakiet szkoleń zawodowych i interpersonalnych
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
&#8226; Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ubezpieczeniowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres : katarzyna.dziwura@port.allianz.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Pazdziernik, 2011  19:59

Identyfikator: 346390

Wyświetleń: 3581