Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

DORADCA BIZNESOWY / SPECJALISTA DS. FINASÓW

LUBLIN, ŚWIDNIK, PUŁAWY, ŁĘCZNA, LUBARTÓW, KRAŚNIK

Jesteśmy największą i najskuteczniej inwestującą na rynkach całego świata firmą finansową. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji, poszukujemy do współpracy na terenie całego województwa lubelskiego kandydatów KREATYWNYCH I AMBITNYCH na stanowisko:

Oferujemy:
- wysokie i stabilne wynagrodzenie
- motywacyjne warunki zatrudnienia
- rozwój osobisty w oparciu o możliwość samodzielnego kształtowania własnej kariery zawodowej
- szkolenia i niezbędne narzędzia do pracy
- pracę w kreatywnym zespole
- miłą atmosferę

Główne zadania:
- aktywna sprzedaż produktów naszej Firmy
- budowa trwałych relacji z Klientami firmy
- analiza potrzeb Klienta i prezentacja rozwiązań finansowych
- doradztwo i zarządzanie funduszami Klienta

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie,
- niekaralność
- dążenie do celu,
- kreatywność,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- skuteczność i konkretyzm w działaniu.

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na rynku finansowym , uważasz, że jesteś idealnym kandydatem, prześlij swoje CV i list motywacyjny (z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres:

rekrutacja00.lublin@gmail.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Czerwiec, 2010  10:44

Identyfikator: 196018

Wyświetleń: 2736