Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Lublin, ul. Turystyczna 32/12

Kancelaria PDR Profesjonalne Dochodzenie Roszczeń jest jedną z wiodących kancelarii branży odszkodowawczej, zapewniająca fachową pomoc prawną. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie windykacji należności oraz dochodzenia odszkodowań powypadkowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
- telefoniczne pozyskiwanie klientów na usługi prawnicze: dochodzenia odszkodowań powypadkowych oraz windykacji należności
- umawianie spotkań z klientami Kancelarii
- pozytywne reprezentowanie i budowanie wizerunku firmy na zewnątrz

Wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku a jeśli go nie posiadasz, chęci do rozwoju i sumiennej pracy
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
- średniego wykształcenia
- dobrej dykcji
- umiejętności obsługi komputera
- przestrzegania jasno określonych zasad współpracy
- zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań
- rzetelności oraz uczciwości

Oferujemy:
- pracę stacjonarną 7 godzin dziennie
- szkolenia przygotowujące do pracy na wyżej wymienionym stanowisku, a po rozpoczęciu pracy ciągłe wsparcie merytoryczne
- najwyższe prowizje w branży
- miłą atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@pdr.com.pl/ w tytule podając nazwę stanowiska. Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Listopad, 2012  14:43

Identyfikator: 425503

Wyświetleń: 2994