Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wulkanizator / monter opon w Belgii

Belgia

Firma EuroTalents dla swojego klienta poszukuje doświadczonwego wulkanizatora

Wulkanizator

Obowiązki:
- Demontaż opon
- Montowanie opon na ramie
- Naprawa opon
- Geometryka kół
- Wysokie tempo pracy (+/ - 160 opon dziennie w sezonie)

Wymagania:
- Komunikatywna zanjomość języka angielskiego
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość mechaniki do przeprowadzania podstawowych napraw i konserwacji bedzie traktowane jako plus

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe
- Zwrot kosztow za pierwszy dojazd do Belgii
- Płatne święta
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zaintersowanych prosimy o wysłanie CV na adres: praca@eurotalents.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Kwiecien, 2018  11:04

Identyfikator: 632901

Wyświetleń: 1656