Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na farmie

Dania

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca w Danii przy opiece nad zwierzętami

Szukamy kandydatów do pracy na farmie w Danii
Praca na dłuższy okres

Zadania stanowiska:
-sprzątanie
-karmienie zwierząt
-dbanie o zwierzęta

(obowiązki zależą od gatunku którymi pracownik się zajmuje)

Wymagania:
-komunikatywny język angielski
-doświadczenie w pracy ze zwierzętami

Oferujemy:
-zajmowanie się formalną stroną wykonywania pracy,
-kartę sim w celu kontaktowania się z naszą firmą będąc za granicą
-darmowe zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w języku polskim bądź angielskim.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Sierpien, 2015  14:30

Identyfikator: 558810

Wyświetleń: 1779