Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter systemów grzewczych - Belgia

Belgia, Deinze

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Belgii, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

MONTER SYSTEMÓW GRZEWCZYCH
Miejsce pracy: Deinze, Belgia
Nr ref.: MSG/JG/R

Opis stanowiska pracy:
- Samodzielna praca przy instalacji, łączeniu, regulacji i konserwacji elementów systemów grzewczych i rurociągów przemysłowych

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:
- znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
- doświadczenie w pracy z systemami grzewczymi i rurociągami przemysłowymi
- dokładność i precyzja w pracy
- wykonywanie pracy wg ustalonego planu i wytycznych przełożonych
- umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielnie
- gotowość do pracy od wczesnych godzin porannych (03:00)
- prawo jazdy kat. b + mile widziany własny samochód
- chęć pozostania w Belgii na dłużej

Nasz Klient oferuje:
- ciekawą i ambitną pracę w belgijskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w wymiarze minimum 38 godzin tygodniowo + możliwe nadgodziny!
- wsparcie w zakresie organizacji zakwaterowania i ubezpieczenia w Belgii
- opiekę koordynatora na miejscu
- 6-miesięczny kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o aplikowanie na adres: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d0219f855ab24a329a74ef6ebbafda14
oraz dołączenie CV w języku angielskim.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Listopad, 2015  14:47

Identyfikator: 567908

Wyświetleń: 1570