Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik utrzymania ruchu - Belgia

Belgia, Zottegem

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Belgii, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Zottegem, Belgia
Nr ref.: MUR/JG/R

Opis stanowiska pracy:
- Praca w nowoczesnej rzeźni dla krów, polegająca na utrzymaniu i konserwacji parku maszyn, m.in.:
- Spawanie (MIG/MAG, TIG, stali nierdzewnej),
- Wymiana pomp w systemie uzdatniania wody
- Oczyszczanie kanalizacji
- Utrzymanie rurociągów sprężonego powietrza

Oczekiwania:
- Doświadczenie w pracy jako mechanik utrzymania ruchu
- Dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki
- Doświadczenie spawalnicze
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
- Mile widziana umiejętność obsługi ładowarki teleskopowej Manitou
- Chęć do nauki i pracy według ściśle określonych procedur i poleceń przełożonego
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Orientacja na samodzielne poszukiwanie rozwiązań
- Prawo jazdy kat. B + mile widziana możliwość wyjazdu prywatnym samochodem
- Motywacja do podjęcia pracy za granicą

Nasz Klient oferuje:
- Pracę w wymiarze 38h godzin tygodniowo (minimum)+ możliwe nadgodziny
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Organizację zakwaterowania
- Opieka koordynatora na miejscu
- Umowę po stronie belgijskiej
- 6 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o aplikowanie pod linkiem:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=da7d0465566047989c34ed8d3efa60e7
oraz dołączenie CV w języku angielskim/francuskim/niderlandzkim.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Listopad, 2015  14:29

Identyfikator: 567904

Wyświetleń: 1521