Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Lublin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. komandytowa to dynamicznie rozwijająca się firma. Oferujemy wysokiej jakości produkty, wyróżniające się skutecznością i niezawodnością. U pracowników cenimy pomysłowość, pracowitość, determinację oraz chęć do rozwoju i nauki. Zapewniamy przyjazne i twórcze środowisko pracy, w której relacje pomiędzy przełożonymi oraz współpracownikami cechują się swobodą i bezpośredniością. Poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/ Lublin

Opis stanowiska:

-aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych (spotkania z klientami zagwarantowane przez firmę),
-realizacja celów sprzedażowych,
-prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków umów,
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:

-wykształcenie min średnie,
-umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
-wytrwałość i determinacja w działaniu,
-dynamizm i zaangażowanie w powierzone działania,
-wysoka kultura osobista,
-silne predyspozycje sprzedażowe, umiejętności komunikacyjne,
-dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w prężnym i ambitnym zespole,
-szeroki pakiet darmowych szkoleń startowych oraz udział w programach rozwojowych,
-wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji,
-możliwość szybkiego awansu pionowego,

Uwaga! To nie jest akwizycja! To nie jest windykacja!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez podany niżej link

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a75df3a6c806470d97e5b9f078b5e84b

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Grudzien, 2013  15:21

Identyfikator: 490414

Wyświetleń: 3378