Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ Sprzedawca

Lublin

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

KASJER/SPRZEDAWCA &#8211; praca czasowa
LOKALIZACJA: Lublin
Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepidowska,

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się i studiujących w systemie dziennym,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres lublin@biuropromo.pl/ z dopiskiem KASJER/SPRZEDAWCA LUBLIN

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

JOBMAN.pl/ &#8211; Biuro Promo Sp. z o. o.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Wrzesien, 2014  09:56

Identyfikator: 523580

Wyświetleń: 3174