Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca C+e - Niemcy

GorzÓw Wlkp

Agencja Pracy Progres HR( 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Wspieramy firmy m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Łodzi oraz w wielu innych Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Elastyczność i kreatywność to wartości, które pomagają naszym Klientom zredukować koszty zatrudnienia oraz podnoszą efektywność pracy. Jesteśmy członkiem - założycielem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KIEROWCA C+E

Wymagania:
- doświadczenie w kierowaniu pojazdami klasy C+E
- doświadczenie na tzw. BDF &#8211; ach
- doświadczenie w jeździe na trasach Europy zachodniej
- aktualne badania psychotechniczne
- cyfrowa karta kierowcy
- znajomość j. niemieckiego minimum na poziomie komunikatywnym
- świadectwo niekaralności

Opis stanowiska:

- przewóz kontenerów na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Czechy, Austria, Holandia, Dania, Hiszpania, ew. Anglia)

Oferujemy:
- system 4/1 lubwyższy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- rozliczenie według dyrektywy 561

Baza w okolicach Kassel &#8211; Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: tomasz.siniak@progreshr.pl/ , bądź telefonicznie pod nr: 663 728 166

Prosimy o dołączenie do CV klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z
dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Wrzesien, 2012  11:26

Identyfikator: 416611

Wyświetleń: 7349