Lublin, Lubelskie

KIEROWCA CE z uprawnieniami na wózek widłowy (z angielskim) Norwegia

Norwegia

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364)
Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko :

Kierowca CE
Nr ref.: KIER.CE /NOR/11/13
Miejsce pracy: Norwegia
Opis stanowiska:
&#8226; Praca będzie polegała głównie na dystrybucji różnych towarów na terenie Norwegii.
&#8226; Do obowiązków będzie również należał załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych, jak również kontakt z odbiorcami towarów.

Wymagamy:

&#8226; Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako kierowca
&#8226; Aktualne prawo jazdy kat C+E oraz aktualna karta kierowcy
&#8226; Doświadczenie zdobyte w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem
&#8226; Ważny certyfikat CPC lub prawo jazdy wydane po wrześniu 2009 roku
&#8226; Uprawnienia na obsługę wózków widłowych jako wymóg konieczny
&#8226; Mile widziany certyfikat na obsługę dźwigów przewoźnych (HDS) oraz doświadczenie w obsłudze tego typu dźwigów
&#8226; Mile widziane uprawnienia ADR
&#8226; Umiejętność obsługi smartfonów, PDA i tabletów i komputerów
&#8226; Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy (poziom B1)
&#8226; Elastyczność do pracy w różnych lokalizacjach
&#8226; Pozytywne referencje od byłych pracodawców
&#8226; Gotowość do osiedlenia się w Norwegii
&#8226; Dyspozycyjność do udziału w 5 tygodniowym bezpłatnym szkoleniu z j. norweskiego na południu Polski oraz motywacja do kontynuacji nauki języka po rozpoczęciu pracy
Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
&#8226; W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
&#8226; Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
&#8226; Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
&#8226; Bezpłatny kurs języka norweskiego oraz przygotowawczy do pracy w Norwegii jako kierowca (np. kurs jazdy ciężarówką po lodzie)
W Norwegii:
&#8226; Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
&#8226; Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami : od 157 NOK brutto/h
&#8226; Możliwość długoterminowej współpracy
&#8226; Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
&#8226; Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
&#8226; Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
&#8226; W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email : air.lublin@adecco.pl/
TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Listopad &#8211; Grudzień 2013

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Listopad, 2013  14:01

Identyfikator: 486586

Wyświetleń: 5211