Lublin, Lubelskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Instruktor Rytmiki

Lublin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Studio Tañca i Ruchu First Steps od lat dzia³aj±ce na terenie po³udniowo-wschodniej Polski rozpoczyna nabór na stanowisko

WYMAGANIA:
&#8226; Wykszta³cenie wy¿sze (min. licencjat) z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej oraz ukoñczony kurs wychowania muzycznego
LUB
&#8226; Wykszta³cenie wy¿sze (min. licencjat) z wychowania muzycznego wraz z ukoñczonym kursem pedagogicznym.
&#8226; Do¶wiadczenie w zakresie prowadzenia zajêæ z rytmiki
&#8226; Dobry kontakt dzieæmi
&#8226; Dyspozycyjno¶æ
&#8226; Umiejêtno¶æ gry na instrumencie klawiszowym

MILE WIDZIANE:
&#8226; Prawo jazdy kat. B i w³asny samochód

ZADANIA:
&#8226; Prowadzenie zajêæ z rytmiki w grupach organizowanych przez Studio Tañca i ruchu First Steps
&#8226; Opracowywanie materia³ów dydaktycznych do w/w zajêæ
&#8226; Przygotowywanie oraz przekazywanie rodzicom okresowych raportów z postêpów ucznia

OFERUJEMY:
&#8226; Pracê w du¿ej i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaanga¿owanym zespole ludzi pe³nych pasji i chêci dzia³ania
&#8226; Atrakcyjne, konkurencyjne zarobki
&#8226; Pomoce naukowe

Praca na terenie województwa lubelskiego.
Znajd¼ nas w sieci: firststeps.com.pl/
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjêciem) proszê przesy³aæ na adres lublin@firststeps.com.pl/ w tytule e-maila: rytmika
Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi kandydatami.
Proszê o do³±czenie klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 27 Maj, 2013  09:00

Identyfikator: 460212

Wy¶wietleñ: 2035

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Instruktor rytmiki
  2. Instruktor gimnastyki korekcyjnej
  3. Instruktor logorztmiki
  4. Instruktor tañca
  5. Instruktor tañca dla dzieci S³upsk