Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Radca Prawny

Lublin

Kancelaria Prawna poszukuje do stałej współpracy RADCĘ PRAWNEGO z terenu woj. lubelskiego

Zakres obowiązków:

&#8226; profesjonalna obsługa spraw i zleceń
&#8226; usługi prawne i porady dla klientów, w tym: przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, sporządzanie opinii i umów
Oczekiwania:
&#8226; doświadczenie zawodowe jako radca prawny
&#8226; gruntowna i praktyczna znajomość w jednej lub więcej dziedzin: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, prawo karne, prawo pracy, prawo handlowe i gospodarcze, prawo budowlane, prawo obrotu nieruchomościami, prawo konsumenta, prawo administracyjne, prawo ubezpieczeniowe, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo lokalowe i spółdzielcze, prawo zamówień publicznych
&#8226; utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
&#8226; umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne warunki rozwoju
&#8226; możliwość stałej współpracy
&#8226; konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia

W tytule e-maila prosimy wpisać: współpraca

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Listopad, 2013  11:34

Identyfikator: 485694

Wyświetleń: 2518