Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych

Lublin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania:
&#8226; Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych na podległym terenie,
&#8226; Obsługa dystrybutorów i punktów sprzedaży pod kątem handlowym i technicznym,
&#8226; Obsługa biur projektowych oraz prowadzenie indywidualnych projektów,
&#8226; Organizacja i prowadzenie prezentacji i szkoleń o produkcie,
&#8226; Pozyskiwanie informacji o sytuacji na rynku klimatyzacji i wentylacji,
&#8226; Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży i dystrybutorów,
&#8226; Kontrola zamówień od dystrybutorów i z punktów sprzedaży,
Wymagania:
&#8226; Bezwzględnie - Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej urządzeń z zakresu HVAC lub/ oraz instalacje sanitarne,
&#8226; Znajomość rynku branżowego,
&#8226; Wiedza techniczna z zakresy urządzeń HVAC,
&#8226; Duża samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej.
Uposażenie:
&#8226; Wynagrodzenie i prowizja od zrealizowanej sprzedaży,
&#8226; Samochód służbowy, komputer przenośny, telefon komórkowy,
&#8226; Umowa o pracę.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv oraz listu motywacyjnego na adres kasia.wojewska@gpconsultants.eu Kom. 695 848 104

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Czerwiec, 2010  09:43

Identyfikator: 187990

Wyświetleń: 1524