Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży

Lublin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Międzynarodowa korporacja z branży finansowej,
w związku dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży, poszukuje
osób na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Lublin
Numer referencyjny: SPEC/02/01

Opis stanowiska:
§ Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
§ Profesjonalne doradztwo klientowi w zakresie oferowanych produktów
§ Obsługa posprzedażowa
Wymagania:
§ Minimum wykształcenie średnie
§ Wysoka kultura osobista
§ Umiejętności sprzedażowe
§ Mile widziane doświadczenie w sprzedaży poparte wynikami
Oferujemy:
§ Wysokie dochody i konkurencyjny system wynagrodzeń
§ Przejrzystą ścieżkę kariery. Dla najlepszych specjalistów, możliwość awansu na stanowiska menedżerskie jak i dyrektorskie
§ Rozbudowany system szkoleń oraz współpracę w gronie najlepszych specjalistów

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy:

tommy@enterpol.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Luty, 2011  13:48

Identyfikator: 274416

Wyświetleń: 3104