Lublin, Lubelskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Regionalny Doradca D.s. Klienta Biznesowego

Woj.lubelskie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient
poszukuje osoby na stanowisko:

REGIONALNY DORADCA d.s. KLIENTA BIZNESOWEGO
Miejsce pracy: Lublin,¦widnik,Pu³awy,Lubartów,£êczna,Na³êczów

Informacje o firmie:
Miêdzynarodowa Instytucja Finansowa poszukuje i wykszta³ci osoby na stanowisko:
do nowo otwartego biura z terenu Lublina, ¦widnika, Pu³aw, Lubartowa, £êcznej, Na³êczowa
Firma oferuje:
&#8226; Stabilny system wynagrodzeñ (wysoka podstawa, premie sprzeda¿owe) - zapomnisz o ¶redniej krajowej
&#8226; Przyjazn± atmosferê i wysok± kulturê pracy
&#8226; Realn± mo¿liwo¶æ awansu, ¶ci¶le okre¶lon± ¶cie¿kê kariery
&#8226; Technologiê oraz narzêdzia pracy
&#8226; Szkolenia zawodowe przez firmy zewnêtrzne
&#8226; Pakiet socjalny oparty o ¶cie¿kê rozwoju zawodowego
&#8226; Nienormowany czas pracy
Wymagania:
&#8226; Posiadasz umiejêtno¶ci sprzeda¿owe
&#8226; Jeste¶ skuteczny w osi±ganiu celów
&#8226; Samodzielno¶æ i przedsiêbiorczo¶æ nie s± Ci obce
&#8226; Posiadasz siln± motywacjê i determinacjê w dzia³aniu
&#8226; Je¿eli posiadasz do¶wiadczenie w finansach bêdzie to dodatkowym atutem
Zadania:
&#8226; Analiza potrzeb Klienta i prezentacja rozwi±zañ finansowych
&#8226; Aktywna sprzeda¿ produktów finansowych
&#8226; Doradzanie i pomaganie w zarz±dzaniu aktywami Klientów
&#8226; Pomoc Klientom w podejmowaniu w³a¶ciwych decyzji finansowych
Jeste¶ osob± otwart± na nowe do¶wiadczenia
z³ó¿ do nas jak najszybciej swoj± aplikacjê na

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z pó¼n. zm.
Dane kontaktowe

Og³oszenie dodane: Czwartek, 06 Pazdziernik, 2011  13:51

Identyfikator: 345411

Wy¶wietleñ: 2808

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  3. Doradca Finansowy
  4. Doradca ubezpieczeniowy
  5. Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy