Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

LUBLIN, ŚWIDNIK, ZAMOŚĆ, PUŁAWY, ŁĘCZNA

Jesteśmy największą i najskuteczniej inwestującą na rynkach całego świata firmą finansową. Poszukujemy do współpracy na terenie całego woj. lubelskiego ambitne i kreatywne osoby na stanowisko:

Oferujemy:
- wysokie i stabilne wynagrodzenie
- motywacyjne warunki zatrudnienia
- rozwój osobisty w oparciu o możliwość samodzielnego kształtowania własnej kariery zawodowej
- szkolenia i niezbędne narzędzia do pracy
- pracę w kreatywnym zespole
- miłą atmosferę

Główne zadania:
- aktywna sprzedaż produktów naszej Firmy
- budowa trwałych relacji z Klientami firmy
- analiza potrzeb Klienta i prezentacja rozwiązań finansowych
- doradztwo i zarządzanie funduszami Klienta

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie,
- niekaralność
- dążenie do celu,
- kreatywność,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- skuteczność i konkretyzm w działaniu.

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na rynku finansowym , prześlij swoje CV i list motywacyjny (z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres:

rekrutacja00.lublin@gmail.com

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Maj, 2010  17:22

Identyfikator: 179936

Wyświetleń: 3349