Lublin, Lubelskie

zmień miasto

tablica.pl Kucharz, Pomoc kucharza

Pizzeria Nirvana

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania:
• Praca w kuchni w różnych lokalizacjach sieci Nirvana
• Przygotowywanie dań najwyższej jakości
• Przestrzeganie standardów sieci Nirvana
Wymagania:
• Conajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w lokalu gastronomicznym
• Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
• Dyspozycyjność do pracy w różnych lokalach sieci Nirvana w Lublinie
• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziana książeczka SANEPIDu
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność w przestrzeganiu standardów
• Pozytywne podejście do pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwość podjęcia pracy na umowę o pracę
• Praca w młodym zespole, we wspaniałej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwe premie w zależności od wyników pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, podając tytuł wiadomości: tablica.pl/
na adres: renata.pawelec@pizzerianirvana.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Pazdziernik, 2011  19:28

Identyfikator: 350411

Wyświetleń: 7136