Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 111 Gdynia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
-Certyfikat wystawiony na metodę 111 stal czarna -gr. materiałowa 2, materiał dodatkowy drut proszkowy TUV, DNV, PRS, ISG lub UDT
-Doświadczenie w spawaniu rur metodą 111, stali czarnej (gr. mat. 2), spoiny czołowe, grubość materiału t>= 13, pozycja H-L045, spawanie jednostronne i bez podkładki, średnica rury 168 H
obowiązki:
-Praca na stanowisku spawacza przy prefabrykacji i montażu podparć i rurociągów
-Praca w brygadzie spawalniczo-monterskiej
oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Odpłatna (na raty) możliwość zdawania egzaminów certyfikacyjnych na miejscu
-Dogodna lokalizacja miejsca pracy dla mieszkańców Trójmiasta
-Certyfikowane środki ochrony indywidualnej
-Możliwość podjęcia pracy od połowy czerwca na długi okres czasu
-Zakwaterowanie miejscu pracy
opis dodatkowy:
SemiHR to prężnie rozwijająca się Agencja Pracy specjalizująca się w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej w branży produkcyjnej i montersko-spawalniczej. Pomagamy w budowie struktury zatrudnienia, współpracując z większością znaczących firm z sektora branży technicznej. Nasze usługi obejmują doradztwo personalne, pracę tymczasową, rekrutację stałą oraz zatrudnienie zewnętrzne.
Obecnie dla naszego klienta-znaczącej Firmy specjalizującej się w prefabrykacji podparć i rurociągów szukamy osoby na stanowisko: Spawacz 111. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze wszystkimi uprawnieniami oraz skanów certyfikatów na adres: a.wlodarczyk@semihr.pl/. Prosimy o podanie nazwy: Spawacz 111 Gdynia w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Czerwiec, 2012  13:00

Identyfikator: 402824

Wyświetleń: 2805