Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. organizacji szkoleń

Lublin

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

&#8226; organizacja szkoleń (m.in. trenerzy, sale),
&#8226; przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
&#8226; ustalanie harmonogramu zajęć,
&#8226; organizacja spotkań rekrutacyjnych,
&#8226; opieka nad Uczestnikami szkoleń w czasie zajęć,
&#8226; weryfikacja dokumentów szkoleniowych i rekrutacyjnych,
&#8226; prowadzenie baz danych Uczestników szkoleń.

Wymagania:

&#8226; wykształcenie wyższe,
&#8226; mile widziana znajomość języka angielskiego,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226; bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
&#8226; umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

&#8226; pracę w miłym, dynamicznym zespole,
&#8226; atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego. Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Listopad, 2015  13:13

Identyfikator: 567995

Wyświetleń: 2069