Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer ds. staży zagranicznych

Lublin

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wykształcenie: wyższe

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
&#8226; nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z organizacją staży zagranicznych,
&#8226; przygotowywanie i monitorowanie kompleksowej oferty skierowanej do zagranicznych kontrahentów,
&#8226; ustalanie i nadzorowanie planu działań zespołu,
&#8226; negocjacje warunków współpracy z klientami zagranicznymi,
&#8226; monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych klientów poza granicami kraju,
&#8226; analizowanie aktualnych ofert pod kątem staży w branży turystycznej,
&#8226; współpraca ze szkołami wyższymi na terenie UE,
&#8226; przygotowywanie promocji i negocjowanie warunków rozmów handlowych,
&#8226; tworzenie raportów, sprawozdań,
&#8226; reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych i spotkaniach z klientami.

Wymagania:
&#8226; biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość j. niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
&#8226; minimum 5-cio letnie doświadczenie zawodowe w tym 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
&#8226; orientacja na realizację wyznaczonym celów oraz samodzielność w działaniu,
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu,
&#8226; komunikatywność, wysoka kultura osobista,
&#8226; inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy,
&#8226; dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w roku),
&#8226; umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności,
&#8226; udział w interesujących projektach rekrutacyjnych,
&#8226; atrakcyjny system wynagrodzenia,
&#8226; praca w międzynarodowym środowisku,
&#8226; praca w młodym i dynamicznych zespole.
&#8226; umowę o pracę lub umowę zlecenie

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego. Mile widziany list motywacyjny.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Listopad, 2015  13:46

Identyfikator: 568002

Wyświetleń: 2700