Lublin, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. administracyjnych

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
Prowadzenie kalendarza i organizacja podróży służbowych członków Zarządu;
Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji, korespondencji oraz dokumentów;
Przygotowywanie dokumentów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby Zarządu;
Organizowanie oraz koordynacja spotkań biznesowych i terminów;

Wymagania:
Umiejętność prowadzenia kalendarza i koordynowania terminów;
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
Bardzo dobre umiejętności organizowania oraz planowania czasu własnego i przełożonych;
Umiejętność pracy pod presją czasu i dużej ilości zadań;

Oferujemy:
Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej kategorii rynkowej w kilku krajach;
Uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach;
Partnerskie relacje w pracy zawodowej;
Opiekę medyczną.

Wszystkich zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@flexmix.cf

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Marzec, 2015  14:06

Identyfikator: 542633

Wyświetleń: 3425